Nieopublikowane Automat serwis

Pierwszym krokiem podczas serwisu automatu oddechowego jest jego całkowity demontaż i wyczyszczenie w myjce ultradźwiękowej. Dopiero wówczas jest możliwa weryfikacja stanu zużycia wszystkich elementów i ewentualnych uszkodzeń. Jeżeli żadne dodatkowe naprawy nie są konieczne, jest ponownie składany z użyciem oryginalnego serwis kitu. Kolejnym krokiem jest regulacja pierwszego i drugiego stopnia według zaleceń producenta. Na koniec automaty są testowane i kontrolowana jest ich prawidłowa praca.

Każda naprawa, wymiana uszkodzonego elementu, czynność wykraczająca poza standardową usługę serwisową jest ustalana i konsultowana z Klientem.
W trakcie serwisu myte są również węże oraz wymieniane ich wszystkie uszczelnienia.

W cenę serwisu wchodzą dwa oddzielne składniki:

  1. Usługa serwisowa – 50zł za pierwszy stopień i 40zł za drugi stopień.
  2. Koszt serwis kitów* – ceny wahają się od kilkunastu zł do ponad stu zł za jeden stopień (w zależności od producenta).
*Serwis kit - to zestaw części i elementów wymienianych obowiązkowo podczas przeglądu automatu;zestawy różnią się ze względu na wskazania producenta i model automatu; cena zestawu waha się od kilkunastu do ponad 100 zł za serwis kit. 
Ceny materiałów (serwis kit i części zamienne) cenami orientacyjnymi ze względu na możliwość zmiany cen przez ich producentów. Przed wykonaniem usługi cena materiałów jest konsultowana z Klientem wg aktualnych cen rynkowych. 
Inne modele automatów - po uzgodnieniu cen.